OĽP 2023

Celoštátna komisia OĽP zasadala v dňoch 16. – 17.6.2022, zhodnotila 24. ročník a pripravila 25. ročník OĽP.

Propozície vystavíme, len čo to bude možné.

Rámcové termíny 25. ročníka OĽP:
školské kolá : do 9. decembra 2022 (streda);
prihláška do krajského kola : do 14. decembra 2022 (streda)
krajské kolá: 9. februára 2023 (štvrtok);
celoštátne kolo: v týždni od 17. – 21. apríl a 2023

Novinky

VYUŽITE UNIKÁTNU PRÍLEŽITOSŤ A ZAPOJTE SA ČÍM SKÔR DO PRESTÍŽNYCH PROJEKTOV FinQ a EUQ

Ide o inovatívne projekty, ktorých cieľovými skupinami sú žiaci, žiačky, učitelia, učiteľky ako aj vedenie škôl. Ponúkajú ucelené inovatívne programy pre rozvoj kompetencií žiačok a žiakov na každom vyučovacom predmete bez zbytočného navyšovania obsahového štandardu.

Program EUQ je synergický s Olympiádou ľudských práv.

Neváhajte a oboznámte sa s výzvou TUkontaktujte najneskôr do 20. júna 2022 predsedu/predsedníčku OĽP vo vašom kraji (pozri Adresár Celoštátnej komisie OĽP), ktorá/ktorý mapuje školy so záujmom o účasť v projektoch.

Za účelom konzultácie pri vyplnení prihlášky kontaktujte panie:

kovalova.jana@slsp.sk; +421 910 685 784
monika.rybarova@eduaweneurope.com; +421 948 166 671

OĽP 2022

Predseda poroty:     JUDr. Michal Davala, Ph.D., LL.M.                                      

Členky a členovia:   Dagmar Kusá, PhD.                             PhDr. Peter Guráň, PhD.
prof. PhDr. Silvia Miháliková, PhD.     Max Steuer, M.A., LL.M., PhD.                           

P.č.SúťažiaciŠkolaTéma číslo
1.Droppa MatejGymnázium M. M. Hodžu, Hodžova 9, Liptovský Mikuláš7
2.Barčinová PetraGymnázium V. B. Nedožerského, Matice slov. 16, Prievidza9
3.Draškovič ViktorGymnázium, Ul. 1. mája 8, Malacky10
4.Pesničáková KristínaGymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov1
5.Schulz Bodo NoahGymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky2
6.Buday DanielKatolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica8
7.Tomi AjjúbGymnázium M. R. Štefánika, Nám. L. Novomeského 4, Košice3
8.Hlocký MatúšGymnázium, Ul. 17. novembra, Topoľčany4
9.Meszároš AndrejGymnázium, Bilíkova 24, Bratislava11
10.Michel SamuelGymnázium, Hlinská 29, Žilina12
11.Varga KrištofGymnázium B. Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec6
12.Suránová DorotaŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava5

Prílohy